"Loading..."

Послуги охорони правопорядку та громадського порядку

Переговорна процедура UA-2121-04-02-004132-c
з Послуги охорони правопорядку та громадського порядку (16 цілодобових постів), 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Розмір бюджетного призначення на послуги охорони на 2021 рік становить 5 148 485 грн (з ПДВ) 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в  тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість надання послуг, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  "або еквівалент".

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Строк надання послуг: з дня підписання Договору по 31.12.2021 року включно. 

Послуги повинні надаватись відповідно до вимог Закону України «Про охоронну діяльність» від 22.03.2012 № 4616-VІ (із змінами), у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» від 18.11.2015 № 960 та інших нормативно-правових актів діючого законодавства.

Охорона об’єктів повинна здійснюватися охоронниками зі спеціальними засобами, в форменому одязі, яка має відповідати кліматичним умовам періоду несення служби на постах охорони.


1.

Національний музей народної архітектури та побуту України

Послуги повинні надаватися щоденно, 24 (двадцять чотири) години на добу. Охорона об’єкта має здійснюватися на постах охорони, розташування яких визначено згідно з план-схемою охоронюваного об’єкта, який буде затверджено при укладанні Договору. Патрулювання території автотранспортом має здійснюватися за маршрутами, затвердженими при укладанні Договору. Загальна протяжність маршрутів 15 кілометрів.

Учасник повинен забезпечити:

1.
Підбір та інструктаж особового складу для забезпечення якісного виконання функцій   по охороні об’єктів.
2.
Здійснення постійного контролю за запровадженими Замовником на об’єктах пропускним та внутрішньо-об’єктним режимом, за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію та з території об’єктів за матеріальними перепустками за формою, яка встановлюється Замовником. Забезпечення перепускного режиму та контроль за дотриманням внутрішнього режиму, оснащення охоронників персональними камерами для відео та фото фіксації подій. Надати довідку в довільній формі про наявність персональних камер (не менше двох, для КП № 1 та КП № 2 для відео та фото фіксації подій, завірені печаткою підприємства копії документів на придбання вказаного обладнання (договір купівлі-продажу, видаткова накладна, тощо).
Мінімальні вимоги до обладнання:
Можливість ведення відео та аудіо записів, фотографування;
Клас захисту – не нижче IP 65;
Можливість ведення нічної зйомки з визначенням обличчя на відстані не менше 10 метрів;
Відсутність можливості видалення інформації безпосередньо з пристрою.
Дана вимога обумовлена достатньо великою кількістю конфліктів з відвідувачами, які можуть знаходитись  на території Музею в стані алкогольного сп’яніння або під дією наркотичних препаратів.
3.
Виявлення, запобігання та припинення несанкціонованих проникнень на об'єкт охорони та своєчасне попередження і запобігання злочинів, правопорушень.
4.
Виявлення, запобігання та припинення перебування осіб, яким не надано відповідних повноважень перебування на об'єктах охорони.

5.
Виявлення, запобігання та припинення протиправного заволодіння, користування майном на об'єктах охорони.

6.
Виявлення, запобігання та припинення заподіянню об'єктам охорони збитків шляхом умисного пошкодження або знищення майна, протиправного посягання на особисту безпеку осіб, які перебувають на території об'єкта охорони.
7.
Особисте здавання старшим зміни охорони чергування та інформування про виявлені недоліки з записом у журналі чергувань
8.
Оснащення охоронників спецзасобами (відповідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності» № 97 від 11.02.2013 р.) і наявність уніформи, яка має відповідати кліматичним умовам періоду несення служби на посту охорони, що має розпізнавальні знаки  належності до відповідного суб’єкта охоронної діяльності згідно з його статутними документами (надати довідку  в довільній формі)
9.
Наявність у охоронників досвіду роботи, що відповідає кваліфікаційним вимогам згідно встановлених ліцензійних умов провадження охоронної діяльності. Охоронники  повинні мати необхідну фізичну підготовку.
10.
Забезпечити наявність радіозв’язку між постами охорони радіостанціями потужністю не менше 2 Вт., (не менше 16 штук), мати на них всі відповідні дозвільні документи згідно чинного законодавства (надати копії дозвільних документів, а саме: дозволів на використання, сертифікатів відповідності, видаткових накладних/договір купівлі-продажу, договорів моніторингу).
11.
Посилення спорядження охоронників на контрольно-пропускному пункті (КПП) бронежилетами, наколінниками та налокітниками з розрахунку не менше 2 комплектів (наявність підтвердити документально).
12
Наявність квадрокоптера для здійснення відео нагляду за важкодоступними ділянками     об’єктів охорони (наявність підтвердити документально, відповідним чином завірені копії видаткових накладних або договору купівлі продажу).
Основні вимоги до технічних характеристик квадрокоптера:
Максимальна висота польоту – не менше 4000 м.;
Максимальна швидкість польоту – не менше 55 км/год.;
Максимальний час польоту не менше 30 хвилин квадрокоптера + мінімум один акумулятор на час польоту не менше 25 хвилин (в загальному обсязі не менше 55 хвилин).
Тип зв’язку – радіоканал або аналог;
Радіус дії пульта ДУ – не менше 5000 м.
Відео и фотозапис - Режим фото/відео
GPS/GLONASS
Дана вимога обумовлена великою територією музею, яка складає 132 га та необхідністю постійного контролю території, у зв’язку з великою кількістю відвідувачів, близько 4000-5000 чоловік, та необхідністю здійснення ефективного контролю протипожежного стану експонатів музею (більшість з яких має солом’яний дах та дерев’яні стіни) і перешкоджанню незаконному розведенню багать та незаконному проникненню на територію музею.
13.
Наявність велосипедів. Учасник повинен надати довідку в довільній формі про наявність на балансі підприємства не менше 3 велосипедів для патрулювання території Музею. Надати копії договорів купівлі-продажу, видаткових накладних, інших документів, що підтверджують їх наявність.
14.
Наявність транспорту реагування (підвищеного проходження,  повнопривідного, (позашляховиків))  для мобільних (швидкого реагування) груп, екіпірованих засобами активної оборони на випадок надзвичайної події (не менше двох), які експлуатуються  Учасником відповідно до Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, зареєстрованого, як спеціальний (спеціалізований), обладнаного системами GPS моніторингу, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, шляхом надання наступних документів: - копії технічних паспортів транспорту реагування; -  копії дозволів на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв (відповідно до «Порядку обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами, затвердженим Наказом МВС України від 18.04.2013 № 375 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 травня 2013 р. за № 746/23278) та «Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого Наказом Міністерства внутрішніх справ України 09.08.2016 № 771; - копії документів підтверджуючих придбання для встановлення приладів GPS моніторингу
Забезпечити цілодобове патрулювання автомобілем території Музею за затвердженими маршрутами.
Дана вимога обумовлена досить складним ландшафтом деяких експозицій, патрулювання території яких в зимовий період можливе тільки за умови використання  вказаного виду транспорту.
15.
Для забезпечення охорони території Музею в нічний час мати в наявності службових собак (не менше 2 тварин). Надати довідку в довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, з відсутністю непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів (виданої не раніше 01.10.2020 року), які  мають необхідні знання та досвід роботи із службовими собаками, досягли 18-річного віку, перебувають у штаті на посадах, безпосередньо пов’язаних з організацією та здійсненням охорони, пройшли навчання за професією «Охоронник» з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче 4-го розряду, навчання по підготовці спеціалістів службового собаківництва, наявність діючих на дату розкриття сертифікатів про проходження профілактичного наркологічного огляду та довідок про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів. Надати завірені печаткою підприємства копії документів підтверджуючих кваліфікаційні вимоги до працівників та копії ветеринарних паспортів службових собак з поточними відмітками про щеплення.

16.
Можливість моніторингу шляхів пересування охоронників та автотранспорту по території за допомогою «GPS-трекерів».
Надати довідку у довільній формі про наявність в Учасника можливості моніторингу шляхів пересування охоронників. У довідці зазначити кількість необхідних для відслідковування маршрутів пересування охоронників по території «GPS-трекерів» (не менше трьох, території експозицій  будуть окреслені в додатках до договору), їх моделі та коди ІМЕІ, завірені печаткою підприємства копії документів на їх придбання (договір купівлі-продажу, видаткова накладна, тощо).
Надати гарантійний лист про надання можливості доступу через мережу Інтернет до системи GPS-моніторингу з метою отримання інформації про час та шляхи обходу території охоронниками та час і маршрути руху автотранспорту (Договір на проведення моніторингу/або інше).
 
17.
У разі необхідності тимчасового посилення постів (масові заходи), за окремими заявками Замовника, виставлення додаткових постів власним коштом.
18.
Забезпечити проведення температурного контролю відвідувачів. Надати копії документів (договір купівлі-продажу, видаткова накладна тощо), які підтверджують наявність безконтактних термометрів (не менше двох) для проведення температурного контролю відвідувачів у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. - фото приладів. - довідку в довільній формі.

19.
Учасник повинен надати довідку в довільній формі про наявність на балансі підприємства та спроможність виставлення за вимогою Замовника в тижневий термін будь якої пори року (протягом дії договору) додаткового мобільного поста охорони  у вигляді модульного будиночка, причепу-дачі, будки охорони, тощо, обладнаного автономною системою подачі електроживлення (дизельним/бензиновим/газовим електрогенератором або сонячними батареями).
Надати копії договорів купівлі-продажу, видаткових накладних або інших документів, підтверджуючих право власності учасника переліченим майном (модульний будиночок, причеп-дача, будка охорони, тощо)  та обладнання (дизельний/бензиновий/газовий електрогенератор або сонячні батареї), а також надати фото (ззовні та зсередини) мобільного поста охорони.

Дана вимога обумовлена необхідністю цілодобового безвідлучного перебування охоронника у віддалених місцях Музею з метою запобігання пошкодження огорожі та проникнення на територію сторонніх осіб.

20.
Проведення замовником незалежної оцінки кваліфікації кожного охоронника, в разі незадовільної оцінки, заміна даного охоронника
21.
Учасник призначає зі складу підпорядкованого персоналу особу, відповідальну за організацію охорони об’єкта Замовника, визначеного укладеним Договором.
22.
Забезпечення щоденних перевірок несення служби на об’єктах відповідальною особою Учасника кожні 1,5 години.

Невідповідність запропонованих учасником процедури закупівлі послуг встановленим технічним, якісним та кількісним характеристикам або будь-яким іншим вимогам цього додатку до тендерної документації, розцінюється як невідповідність тендерної пропозиції умовам тендерної документації.

Якщо строк (термін) дії  ліцензій, свідоцтв, сертифікатів тощо, наданих Учасником у складі тендерної пропозиції, спливає до моменту закінчення надання послуг, Учасник у складі пропозиції має надати документальне підтвердження-зобов’язання  (лист, довідка або інший підтверджуючий документ за підписом уповноваженої особи Учасника) щодо їх отримання до моменту укладання договору (продовження терміну дії на весь період надання послуг, що є предметом закупівлі).

Очікувана (фактична)вартість предмет закупівлі становить 4 898 112,0 грн з ПДВ
(263д.х48,50грнх16пост*24год=4898112,0грн)
З дати підписання договору, а саме з 13.04.2021 по 31.12.2021.